Tvorba spoľahlivých e-shopov na platforme SHOPTET

E-shop na SHOPTETE

Platforma SHOPTET ponúka komplexné riešenie pre tvorbu Internetového obchodu s jednoduchou a priehľadnou administráciou. Aktuálne platforma SHOPTET ponúka prepojenie až s 221 doplnkami a možnosťou spravovať v administrácií až 50 000 produktov naraz.

Cena e-shopu: na vyžiadanie

E-SHOP, ktorý vás bude reprezentovať

Váš E-SHOP získa, tie najlepšie možné riešenia

Platforma SHOPTET

Najlepšia platforma na tvorbu veľkých e-shopových riešení.

Dizajn na mieru

Na mieru upravený dizajn e-shopu, podľa požiadaviek zákazníka.

Responzívny e-shop

Vytvorený e-shop bude prispôsobený pre zobrazenie na každom zariadení.

Bezpečný hosting

Vaše dáta budú v uložené privátnom cloude ako v bavlnke. Postaráme sa o pravidelné zálohy databáz, aj vami nahraných súborov.

SEO

Optimalizácia e-shopu pre umiestňovanie sa na najvyšších priečkach vo vyhľadavaní googlu.

Technická podpora

Po vytvorení e-shopu poskytujeme technickú podporu pri správe e-shopu a všetkých jeho doplnkov.

Vytvoríme vám e-shop so všetkym, čo potrebujete

Služby, ktoré na SHOPTETE zastrešujeme

SLUŽBY NA PLATFORME SHOPTET
SHOPTET e-shop zahrňuje:

► Moderný dizajn 
► Tvorba menu
► Administratívny prístup
Súvisiace produkty
Filter produktov
Automatické emaily
Doprava (Kuriér, Pošta, Zásielkovňa, Osob. odber)
Platba (Platba kartou, Bankovým prevodom, Dobierka, Paypal )
Kontaktné formuláre
SEO optimalizáciu
► SSL certifikát
Zákaznícka zóna
Hodnotenie produktov

Platba kartou

Platbu kartou v e-shope prepojíme a nakonfigurujeme s požadovaným dodávateľom (napr. GoPay). Z vašej strany bude potrebné uzatvorenie zmluvy s partnerom, ktorý bude poskytovateľom vašej platobnej brány.

 

Úprava dizajnu

Váš e-shop nastavíme podľa vami vybranej šablóny:

Upravíme dizajn (farby, fonty, obrázky). Vytvoríme grafiku pre carousel a banery na e-shope.

Upravíme štruktúru e-shopu. Nastavíme vaše kontaktné a osobné údaje, prepojíme e-shop so sociálnymi sieťami.

Automatizácia e-shopu

Platby
Nechce sa vám zdĺhavo prechádzať bankový účet a hľadať, či už zákazník zaplatil? Nechajte kontrolu platieb na doplnku Automatické párovanie platieb a venujte sa zmysluplnejšej činnosti.

Daňové doklady
Zálohovky, faktúry a dodacie listy môžete automaticky generovať a posielať v závislosti na zmene stavu konkrétnej objednávky. Stačí si rozmyslieť, ako budete pri vybavovaní objednávok postupovať, a v každej fáze sa automaticky vytvorí a pošle potrebný doklad presne tak, ako si sami nastavíte.

E-maily
Okrem dokladov a platieb si môžete ušetriť čas aj s e-mailmi. Napríklad čo sa týka informačných e-mailov, v ktorých dávate zákazníkovi vedieť, v akom stave sa nachádza jeho objednávka. Vytvoríte si šablóny e-mailov, nastavíte premenlivé hodnoty, a potom už sa e-maily samy odosielajú opäť v závislosti na zmene stavu objednávky.

Sklad
Prácu so skladom vám výrazne uľahčí doplnok Skladové hospodárstvo s mnohými užitočnými funkciami. Vďaka nemu budete mať dostupnosť a zobrazovanie tovaru v e-shope pod palcom vrátane automatického vyskladnenia a nastavenia nedostupnosti, ak sa výrobok vypredá. Dostanete aj nadštandardné funkcie ako inventúra, naskladňovanie, kde môžete k zjednodušeniu práce využiť čítačku čiarových kódov a podrobné skladové karty produktov.

Hosting ZADARMO

Vytvorením e-shopu získate:

1x doménu na 1 rok ZDARAMO (potom je cena za doménu ročne cca od 10 – 15 €). Cena hostingu je po celý čas ZADARMO.

SHOPTET Doplnky

Možnosť využitia až 221 doplnkov s ktorými si rozšírte možnosti a schopnosti vášho e-shopu na Shoptete. 

 

 
 
 

Úprava produkt feedu od dodávateľa

Máte dodávateľský feed, ale nie je kompatibilný so Shoptetom? Prepojením s nástrojom od Napojse vyriešime problémy s importom produktov na jednom mieste.

Čo doplnok umožní?

 • Importovať produkty od dodávateľa k vám do e-shopu. 
 • Už nebudete musieť nahrávať do e-shopu všetky dodávateľove produkty manuálne. 
 • Párovať kategórie, meniť ceny a marže, meniť dodacie lehoty a varianty produktov. Všetko nastavíte hromadne.
 • Automatizácia a aktualizácia importovania produktov niekoľkokrát denne.

BALÍČEK OBSAHUJE:
POPLATKY

PORTFÓLIO E-SHOPOV na platforme SHOPTET

Naša tvorba E-shopov so SHOPTET

FAQ

Informácie a doplnkové služby

V tejto sekcií nájdete všetky potrebné informácie

Platforma SHOPTET

Shoptet sa na slovenskom a českom trhu špecializuje na prenájom e-shopových riešení, ktoré sú obľúbené najmä pre jednoduché a intuitívne ovládanie. V súčasnej chvíli Shoptet pomáha podnikať už 30 864 aktívnym e-shopom, čo je tretina všetkých internetových obchodov pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Tiež ponúka pokladničný systém, ktorý umožňuje správu e-shopu a kamenného obchodu v rámci jedného on-line systému. Riešenie je tiež plne pripravené na GDPR.

Výhody e-shopu od Shoptetu

 • Obsluha internetového obchodu je vďaka intuitívnej administrácii ľahká a priehľadná.
 • Pre tvorbu, resp. prenájem e-shopu nie sú potrebné vstupné investície – platíte až po otestovaní tarify, ktorú si zvolíte, následné aktualizácie a vylepšenia máte zadarmo.
 • Internetový obchod od Shoptetu ponúka rozsiahle množstvo funkcií, ktoré podporia Váš predaj.
 • Grafické šablóny zodpovedajú súčasným trendom moderného dizajnu, sú responzívne, teda optimalizované pre mobilné telefóny aj tablety, a sú zadarmo.
 • Priehľadne spracované návody a profesionálny support.

SSL Certifikát

SSL certifikát sa stará o to, aby heslá, osobné údaje, čísla kreditných kariet a ostatné tajomstvá používateľov ostali pekne v bezpečí. Dokáže to tak, že komunikáciu medzi webom a používateľom zašifruje, aby ju nikto iný nedokázal rozlúštiť. Zabezpečený web používa HTTPS namiesto HTTP.

Emailové kontá

V cene webstránky sú zahrnuté aj emailové kontá. Ich počet sa odvíja od vybraného balíčka. Počas celej existencie webstránky poskytujeme podporu.

SEO optimalizácia

Webstránky pripravujem tak, aby boli v budúcnosti pripravené pre SEO optimalizáciu. Obrázky či fotografie vložené na webe sú definované pre vyhľadavanie na googli, nadpisy sú vložené v správnom poradí od H1 po H6, SSL certifikát ZDARMA je od začiatku vložený vo webstránke. To všetko pomáha vybudovať pozície vo vyhľadávacej sieti GOOGLE.
 

Hromadný import produktov

Máte dodávateľský feed, ale nie je kompatibilný so Shoptetom? Prepojením s nástrojom od Napojse vyriešime problémy s importom produktov na jednom mieste.

Čo doplnok umožní?

 • Importovať produkty od dodávateľa k vám do e-shopu. 
 • Už nebudete musieť nahrávať do e-shopu všetky dodávateľove produkty manuálne. 
 • Párovať kategórie, meniť ceny a marže, meniť dodacie lehoty a varianty produktov. Všetko nastavíte hromadne.
 • Automatizácia a aktualizácia importovania produktov niekoľkokrát denne.

Inzerovanie na Glami alebo Heuréke

Predávajte vo všetkých porovnávačoch aj vyhľadávačoch tovaru (Heureka, Glami, Google Nákupy a mnohé ďalšie) bez väčšej námahy. Popisy vašich produktov, ich ceny alebo napríklad fotky sa vďaka exportu prenesú do vyhľadávačov automaticky. 

Napojenie na účtovný softvér

Prepojenie s účtovným systémom Pohoda:

Zvykli ste si na tento účtovný systém a len neradi by ste menili? Pracuje vaša pani účtovníčka len s týmto programom? Máme pre vás napojenie na administráciu vášho e-shopu. Vďaka nemu sa vám budú dáta medzi oboma databázami prenášať presne tak, ako potrebujete. A to vám ušetrí naozaj veľa času.

Prepojenie e-shopu s Mailchimp

Mailchimp je jedna z najpoužívanejších služieb na rozosielanie newsletterov a ďalších e-mailov. Vyznačuje sa veľmi prívetivým prostredím, v ktorom sa ľahko zorientujete, a vie toho naozaj veľa. Môžete s ním posielať personalizované e-maily, segmentované, automatické, kampane podľa pohlavia, bydliska, podľa skutočných nákupov, reaktivačné e-maily a mnoho ďalšieho.

Napojenie na marketingové nástroje

Využívajte všetky marketingové nástroje od Googlu naplno. Spustite reklamy vo vyhľadávaní, aj obsahovej sieti Google, buďte vidieť v rámci Google nákupov. Merajte a následne vyhodnocujte výsledky svojho online podnikania!

Google Ads
Vďaka tomuto inzertnému systému umiestnite reklamu vo výsledkoch vyhľadávania Google, na partnerských weboch a aj na YouTube. Svoju reklamu môžete zobraziť nielen v SR, ale aj v zahraničí.

Google Analytics
Analytický nástroj vám umožní získavať štatistické dáta o používateľoch vášho e-shopu: návštevnosť, správanie, konverzie, tržby atď...

Google nákupy
Google nákupy je jeden z najväčších produktových porovnávačov. Produkty sa zobrazujú primárne vo vyhľadávaní Google.

Google Search Console
Bezplatný nástroj pre analýzu a monitorovanie výkonu vašich stránok vo vyhľadávaní Google. Pomocou neho ľahšie identifikujete a následne opravíte možné chyby. Zistíte, ako vaše stránky vníma Google a získate tipy, ako môžete zlepšiť výkon vo výsledkoch vyhľadávania.

Google Tag Manager (GTM)
Nástroj pre správu meracích kódov na webe. Jeho veľká výhoda spočíva v tom, že si na web vkladáte iba jeden kód. Všetky ďalšie kódy z ostatných systémov už vkladáte cez rozhranie Google Tag Manager. Tým sa zrýchľuje nasadenie merania a odpadá zahltenie zdrojového kódu stránky.

Shopping Basket